BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Įrašų RSS
Komentarų RSS

Archyvas "Be temos" kategorijai

Globalus pačios Annos Wintour organizuojamas renginys Fashion’s Night Out arba lietuviškai “Mados Naktis” šį rugsėjį vėl drebins Vilnių.

Rugsėjo 10d. vyksiančios mados nakties metu bus ne tik galima įsigyti seniai svajotų drabužių su geromis nuolaidomis, bet taip pat ir puikiai praleisti laiką įvairiuose renginiuose. Platesnės informacijos ieškokite “Mados Nakties” svetainėje http://www.madosnaktis.lt/ Beje, ten taip pat bus [...]

Skaityti toliau »

TOP10

Žurnale BlackBook buvo publikuotas Alexos Top10 nekenčiamiausių dalykų sąrašas. Skubiai juos verčiu į lietuvių kalbą ir pateikiu Jums.
1. Aš nekenčiu įvairių realybės šou.
2. Aš nekenčiu ’stumimo’ internete. Tos mažos komentarų dežutės iš žmonių ištraukia pačias blogiausiasi ir beprasmiškiausias mintis.
3. Aš nemėgstu savo balso.
4. Aš nekenčiu, kad man niekaip neišeina suprasti koks gi iš tiesų yra [...]

Skaityti toliau »

Pagaliau! Pirmoji Alexos drabužių linija!
Šią savaitę Alexa Chung pasirašė sutartį su amerikiečių drabužių tinklu Madewell. Rugpjūtį parduotuvėse bei interneto svetainėje (madewell1937.com) pasirodysianti kolekcija jau dabar yra be galo laukiama. Alexa sukurs 20 skirtingų drabužių: nuo marškinėlių su išblukusia jos veido iliustracija iki odinių striukių. Žadama, kad šie drabužiai kainuos nuo 14$ iki 500$. Taip pat [...]

Skaityti toliau »

Draugai

Normalu, kad su populiarumu ateina ir populiarūs draugai. O Alexa, kaip puikaus humoro jausmo nestokojanti mergina, jų turi ypač daug.
Ji labai liūdėjo, kai išsikrausčius į New York’ą teko palikti visus artimiausius draugus, bet dabar vėl džiaugiasi galėdama su jais leisti laisvalaikį Londone.
Vienos iš artimiausių Alexos draugų sesutės Geldof - Peaches ir Pixie; Agyness Deyn, Daisy [...]

Skaityti toliau »

Facebook!

Mielieji, nuo šiol The Lovely Alexa jau ir Facebook‘e!
Junkis čia: The Lovely AlexaReklamuokite taip pat ir savo puslapį

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Naujesni įrašai »