BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Įrašų RSS
Komentarų RSS

Archyvas "Asmeninis Gyvenimas" kategorijai

Nors ruduo jau ne už kalnų ir visi geriausi lietuviški festivaliai jau įykę, bet užsienyje situacija toli gražu nėra tokia nyki. Viena aktyviausių festivalių VIP svečių Alexa jau nuo penkiolikos metų mėgaujasi šiuo gyvenimo būdu. Tad niekam nenuostabu, jog britų Vogue jos paprašė trumpai patarti ką, kaip ir kodėl reikia rengtis muzikos festivalų metu.
Even though [...]

Skaityti toliau »

Po ilgo laiko tarpo aš vėl grįžau prie rašymo. Atsiprašau visų skatytojų, kurie jau buvo ‘užsikabinę’ ant mano blog’o… Atėjo vasara (na, beveik) ir aš labai pasistengsiu parašyti bent po keletą įrašų per savaitę. Gegužės 26d. Londone, Bond gatvėje, buvo atidaryta nauja Louis Vuitton parduotuvė. Oficialus atidarymo vakarėlis sulaukė gausaus garsenybių antplūdžio. Na, o “paradui” [...]

Skaityti toliau »

Atsiprašau, kad buvau dingusi. Tiesiog, buvau/esu ganėtinai užsiėmusi bei Alexos gyvenime nevyko nieko labai įdomaus. Didžiausia naujiena: Alexa bus viena iš naujos laidos rodomos Britanijoje vedėjų. Tiesa, savo laidos dalį ji filmuos New York’e, kuriame dabar ir gyvena.

Lexie
Foto iš catwalkqueen

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Internete prieš pora dienų pasirodė pačios kolekcijos nuotraukos, o ne tik pristatymo kadrai. Pasigerėkite daug žadančia kolekcija. Beje, prisegu Alexos Chung ir Kin Ying Lee (Madewell vyriausiosios dizainerės) interviu duotą per kolekcijos pristatymą. Kaip jums sekėsi kartu kurti kolekciją? Alexa: Na, aš negaliu sakyti, kad padariau sunkiausią darbą, nes aš tiesiog atešdavau savo [...]

Skaityti toliau »

Vasario 15 dieną, New York’e, kuriame dabar vyksta mados savaitė, įvyko Alexos Chung Madewell kolekcijos pristatymas. Ilgai lauktame pristatyme buvo parodyta dalis kolekcijos bei susirinko daug garsenybių. Geros Alexos draugės Poppy Delevigne ir Pixie Geldof buvo modeliai, o grojo kita puiki Alexos draugė - DJ Tennessee Thomas.Pačią kolekciją plačiau apžvelgsiu sekančiame įraše.
“Tai yra atnaujinta labai [...]

Skaityti toliau »

Naujesni įrašai »