BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Įrašų RSS
Komentarų RSS

Archyvas "Apranga" kategorijai

Glastonbury

Kasmet Anglijoje vykstantis bene populiariausias pasaulyje muzikos festivalis Glastonbury šiemet vėl pritraukė minias žmonių, kurie atvyksta ne tik dėl daugybės puikių atlikėjų bet ir dėl puikaus vakarėlio bei be galo stilingų žmonių, kurie net ir festivalio sąlygomis atrodo puikiai. Pastovi šio festivalio VIP zonos viešnia - Alexa Chung ir šiemet nenuvylė savo aprangos pasirinkimais. Pirmą [...]

Skaityti toliau »

Liepos 5d.

Shopping in London / Apsipirkinėja Londone

Rankinė - Louis Vuitton.

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Birželio 23d.

Alexa vėl Anglijoje. Šįkart ji kartu su savo roko žvaigžde vaikinu atskrido sudalyvauti populiariausiame Anglijos muzikos festivalyje - Glastonbury.
Batai - Bensimon
Alexa is back in UK. This time she and her rockstar boyfriend Alex flew in to take part in Glastonbory music festival. She is wearing shoes by Bensimon.

Nuotraukos TFS

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Birželio 17d.

Birželio viduryje Alexa dalyvavo naujausių Yves Saint Lauren kvepalų Belle D’Opium pristatyme. Fotografų blyksčių nevengianti mergina vilkėjo odinius šortukus iš pačios naujausios YSL rudens/žiemos kolekcijos. Ji juos derino prie plačių pilkų marškinėlių, smėlio spalvos megztuko, rudos Mulberry rankinės, kurios įprastą odinę rankeną pakeitė gitaros diržu bei Louis Vuitton aukštakulnių.

O po pristatymo vykusiame vakarėlyje Alexa stojo prie DJ pulto [...]

Skaityti toliau »

Birželio 16d.

Birželio 16-toji buvo kaip reta karšta diena New York’e. Alexa ją praleido apsipirkinėdama. Modelis vilki mėgstamiausio tipo - trumpą suknelę, avi sandalus ir per petį persimeta mažytę juodą rankinę į kurią puikiai telpa piniginė, telefonas bei cigarečių pakelis.

Nuotraukos - TFS

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Naujesni įrašai »