BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Įrašų RSS
Komentarų RSS

Archyvas 2010-08

Nors ruduo jau ne už kalnų ir visi geriausi lietuviški festivaliai jau įykę, bet užsienyje situacija toli gražu nėra tokia nyki. Viena aktyviausių festivalių VIP svečių Alexa jau nuo penkiolikos metų mėgaujasi šiuo gyvenimo būdu. Tad niekam nenuostabu, jog britų Vogue jos paprašė trumpai patarti ką, kaip ir kodėl reikia rengtis muzikos festivalų metu.
Even though [...]

Skaityti toliau »

Dar viena puiki žinia visiem Alexos gerbėjams! Mergina antrą kartą iš eilės tapo mados namų Pepe Jeans veidu. Kartu su Alexa kampanijoje pasirodo modeliai Gaspard’as ir Jon’as.

Nuotraukos TFS

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Glastonbury

Kasmet Anglijoje vykstantis bene populiariausias pasaulyje muzikos festivalis Glastonbury šiemet vėl pritraukė minias žmonių, kurie atvyksta ne tik dėl daugybės puikių atlikėjų bet ir dėl puikaus vakarėlio bei be galo stilingų žmonių, kurie net ir festivalio sąlygomis atrodo puikiai. Pastovi šio festivalio VIP zonos viešnia - Alexa Chung ir šiemet nenuvylė savo aprangos pasirinkimais. Pirmą [...]

Skaityti toliau »

Liepos 10d.

Kiek daugiau nei prieš mėnesį Alexa sudalyvavo Mulberry vakarėlyje Los Angele. Nors ir esanti kiek hipišką ir atsipalaidavusį stilių propaguojančiame mieste, britė išlaikė savo skonį. Ji vilkėjo šilkinę palaidinę bei šortukus. Na, o rankoje laikė jos pačios įkvėptą The Alexa Bag.

vogue.co.uk

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Naujesni įrašai »