BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Įrašų RSS
Komentarų RSS

Archyvas 2010-03

It’s On

Lexie
Nuotraukos: TFS

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Atsiprašau, kad buvau dingusi. Tiesiog, buvau/esu ganėtinai užsiėmusi bei Alexos gyvenime nevyko nieko labai įdomaus. Didžiausia naujiena: Alexa bus viena iš naujos laidos rodomos Britanijoje vedėjų. Tiesa, savo laidos dalį ji filmuos New York’e, kuriame dabar ir gyvena.

Lexie
Foto iš catwalkqueen

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

TOP10

Žurnale BlackBook buvo publikuotas Alexos Top10 nekenčiamiausių dalykų sąrašas. Skubiai juos verčiu į lietuvių kalbą ir pateikiu Jums.
1. Aš nekenčiu įvairių realybės šou.
2. Aš nekenčiu ’stumimo’ internete. Tos mažos komentarų dežutės iš žmonių ištraukia pačias blogiausiasi ir beprasmiškiausias mintis.
3. Aš nemėgstu savo balso.
4. Aš nekenčiu, kad man niekaip neišeina suprasti koks gi iš tiesų yra [...]

Skaityti toliau »

Kovo 10d.

Kovo 10d. Alexa praleido Pažyriuje, žiūrėdama naujausios Louis Vuitton kolekcijos pristatymą tiesiai iš pirmos eilės. Mergina vilkėjo Louis Vuitton švarką bei Chanel nėrinių šortukus ir Marni batelius. Na, o rankinė, savaime suprantama - Louis Vuitton.

(K: Alexa Chung. C: Daisy Lowe. D: Pixie Geldof)

Švarkelis ant podiumo:

Lots of love,
Lexie

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Kovo 9d.

Šiandien Alexa vėl grįžo į Europą, tiesiai į Paryžiuje vykstantį naujausios Chanel kolekcijos pristatymą. Viena iš paties Karlo Lagerfeldo numylėtinių, Alexa, nuo galvos iki kojų buvo pasidabinusi Chanel, šiuos rūbus jai paskolino (ar padovanojo mados namai). Tiesa, Alexos išvaizda mane ganėtinai nuvylė: švarkelis buvo gerokai per didelis, o pintines primenančių Chanel rankinių niekada nemėgau. Na, [...]

Skaityti toliau »

Naujesni įrašai »