BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Įrašų RSS
Komentarų RSS

Archyvas 2010-01

Sausio 27d. viena iš geriausių Alexos draugių, garsi britų manekenė Daisy Lowe šventė savo 21-ąjį gimtadienį. Vakarėlis, kurio tema buvo fėjos, vyko Babington House. Visą ‘tūsą’ įamžino Vogue UK fotografai ir kovo arba balandžio mėnesį šiame žurnale bus publikuotas visas straipsnis skirtas šiaim fėjiškam baliukui.

 
Nuotraukos: TFS

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

01 25 d.

Sausio 25d. Alexa iš Londono atvyko į Paryžių ir jau tą pačią dieną spėjo sudalyvauti naujos Natalios Vodianovos Etam kolekcijos pristatyme, kuris vyko Ritz viešbutyje. Pristatyme bei jo after-party apsilankė tokios įžymybės kaip Hilary Swank, Carine Roitfeld, Eva Herzigova.

Batai: Chanel.
Nuotraukos iš TFS

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Alexa - viena iš tų merginų, kurių oda visada atrodo ideali - nė dėmelės, nė spuogelio. Žinau, kad galvojate, jog visa tai viso labo makiažas, bet iš tiesų, ji gera veido oda pasižymėjo nuo pat vaikystės. Daugelis mano, kad jai taip pasisekė, nes ji yra maišytų rasių atstovė (baltaodžių ir geltonodžių).
Storai bei prailgintai pravestos akys [...]

Skaityti toliau »

Ši savaitė viena iš svarbiausių mados pasaulyje - Paryžiuje prasidėjo haute couture mados savaitė. Meilės mieste įspūdingas, rankomis siūtas bei šimtus tūkstančius eurų kainuojančias kolekcijas pristato turtingiausi dizaineriai.
Pavillon Cambon Capucines šiandien (01 26 d.) įvyko ilgai lauktas madų šou. Deja, jis nuvylė daugelį kritikų, tačiau mano dėmesys buvo ne į podiumą, bet į pirmą eilę, kurioje [...]

Skaityti toliau »

2003 metais, kai Alexa vis dar dirbo modeliu bei jos plaukai buvo ilgi, ji pasirodė tikrai keistame amplua. Alexa, kuri ne kartą yra pareiškusi, jog yra visiškai nekoordinuota ir nemokanti šokti, nusifilmavo Clubber’s Guide to Spring 2003 kompaktinio disko reklamoje bei fotografavosi jo viršeliui. Gal 2003 tai ir buvo kieta reklama, bet dabar susilaikyti nekikenant [...]

Skaityti toliau »

Naujesni įrašai »